szczegółowe informacje
Apartament 58 Regina Maris znajduje się na 3. piętrze i jest idealny dla pary lub małych rodzin. Jest to budżetowa opcja z wschodnią ekspozycją, zapewniającą dostęp do porannego światła. Oferuje przytulną przestrzeń z niezbędnymi udogodnieniami, zapewniając komfortowy pobyt. Lokalizacja zapewnia bliskość do atrakcji i promenady. To świetna opcja dla osób szukających ekonomicznego zakwaterowania w centrum. Prosty, ale funkcjonalny wystrój dopełnia całości. Doskonały wybór na rodzinne lub romantyczne wakacje.
Powierzchnia: 26 m2
Ilość pokoi: 1
Max ilość osób: 3
Piętro: 3
Strona świata: E
Informacja o sezonach
Zaplanuj wypoczynek w najlepszym terminieCeny są widoczne w naszym systemie rezerwacji (po wybraniu zakresu dat) oraz dostępne na zapytania mailowe lub telefoniczne.
Więcej informacjiŚniadanie dodatkowo płatne
Parking
Miejsce postojowe/garażowe jest dodatkowo płatne i konieczna jest wcześniejsza rezerwacja (więcej informacji w zakładce cennik).
Palenie wyrobów tytoniowych
W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.
Zameldowanie
Prośby i zapytania o wcześniejsze zameldowanie prosimy składać najwcześniej dzień przed przyjazdem! Po godzinach pracy biura zameldowanie się jest możliwe, tylko konieczne jest jak najwcześniejsze poinformowanie pracowników.
Wymeldowanie
Wymeldowanie przed godzinami pracy biura prosimy zgłosić w trakcie pobytu. Wymeldowanie po godzinie 11:00 musi być wcześniej potwierdzone (na miejscu) przez pracownika Baltic Home.
Kaucja
Kaucja pobierana jest na poczet ewentualnych zniszczeń, w kwocie 400zł.
Opłaty
Opłata za sprzątanie końcowe (kwota za sprzątanie jest indywidualna dla każdego apartamentu i pojawia się w dalszych krokach rezerwacji), jest opłatą pobieraną jednorazowo za każdy pobyt. Opłata klimatyczna (uzdrowiskowa) jest również opłatą konieczną do uiszczenia.
poznaj wnętrze
informacje o budynku
jaka dojechać
polecane apartamenty
Zobacz także