STRONA GŁÓWNA

44 Seaside Garden - apartament typu Premium z dwiema sypialniami

Konopnickiej 15, Świnoujście 72-600

5 osób
53 m2
2 sypialnie

Informacja o sezonach

O apartamencie

Apartament 44 Seaside Garden to komfortowa propozycja dla maksymalnie 5 osób dorosłych, z dwiema oddzielnymi sypialniami oraz jasnym salonem z aneksem kuchennym. Przemyślany układ zapewnia wygodę zarówno podczas krótkich, jak i dłuższych pobytów. Dużym atutem jest narożny balkon, idealny na poranną kawę lub wieczorny relaks. Apartament znajduje się w nowoczesnym kompleksie blisko plaży i promenady, a goście mają do dyspozycji sezonowy basen na dachu, jacuzzi oraz saunę (jacuzzi i basen czynne od maja do końca września), które podnoszą standard wypoczynku.

 

Znajdziesz w apartamencie

  • Klimatyzacja
  • Ekspres do kawy / herbaty
  • Suszarka do włosów
  • Deska do prasowania
  • Prywatna łazienka
  • Lodówka
  • Bezprzewodowe połączenie z Internetem
  • Balkon
  • Basen na dachu (w obiekcie)
  • Basen zewnętrzny (w obiekcie)
  • Bezprogowa kabina prysznicowa
  • Część wypoczynkowa
  • Jacuzzi (w obiekcie)
  • Kabina Prysznicowa
  • Kieliszki do wina
  • Możliwość rezerwacji parkingu (dodatkowo płatny)
  • Mydło
  • Papier toaletowy
  • Płyta kuchenna
  • Pralka
  • Przybory kuchenne
  • Ręczniki i pościel
  • Sauna (w obiekcie)
  • Stół na świeżym powietrzu
  • Stół z krzesłami
  • Szafa lub garderoba
  • Środki czystości
  • Światło do czytania
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • Toster
  • Widok na spokojną ulicę
  • Wieszaki
  • Winda w budynku
  • Zwierzęta dozwolone
  • Bezpłatne wypożyczenie krzesełka do karmienia
  • Bezpłatne wypożyczenie łóżeczka turystycznego
  • Kuchnia lub aneks kuchenny
  • Telewizja naziemna cyfrowa
  • Więcej, niż 1 TV

Dodatkowe informacje - warto wiedzieć

Parking
Miejsce postojowe/garażowe jest dodatkowo płatne i konieczna jest wcześniejsza rezerwacja (więcej informacji w zakładce cennik).
Palenie wyrobów tytoniowych
W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.
Zameldowanie
Prośby i zapytania o wcześniejsze zameldowanie prosimy składać najwcześniej dzień przed przyjazdem! Po godzinach pracy biura zameldowanie się jest możliwe, tylko konieczne jest jak najwcześniejsze poinformowanie pracowników.
Wymeldowanie
Wymeldowanie przed godzinami pracy biura prosimy zgłosić w trakcie pobytu. Wymeldowanie po godzinie 11:00 musi być wcześniej potwierdzone (na miejscu) przez pracownika Baltic Home.
Kaucja
Kaucja pobierana jest na poczet ewentualnych zniszczeń, w kwocie 400zł.
Opłaty
Opłata za sprzątanie końcowe (kwota za sprzątanie jest indywidualna dla każdego apartamentu i pojawia się w dalszych krokach rezerwacji), jest opłatą pobieraną jednorazowo za każdy pobyt. Opłata klimatyczna (uzdrowiskowa) jest również opłatą konieczną do uiszczenia.
Wybierz termin, aby zobaczyć cenę

Informacja o sezonach

Gdzie się zatrzymasz

Seaside Garden

zobacz apartamenty

Apartamenty, które pokochasz

kontakt